Трамп заявив, що не хоче мати справ з послом Британії, і розкритикував Терезу Мей


Президент США несхвально висловився про уряд Терези Мей та заявив, що більше не хоче мати справ з британським послом, який критикував уряд Трампа
Про це глава Білого дому написав у серії повідомлень у Twitter.

"Я дуже критично ставлюся до того, як Сполучене Королівство і прем’єр-міністр Тереза Мей вели справи з Brexit. Який безлад створили вона та її представники. Я говорив їй, як треба зробити, але вона вирішила піти іншим шляхом. Посла я не знаю, але його не люблять в США", — зазначив Трамп. Об этом сообщает vseizvestia.in.ua со ссылкой на СМИ.

Він зауважив, що не знайомий особисто з послом Кімом Дарроком і висловив думку, що британському дипломату не подобається в США.

"Ми більше не будемо мати справи з ним. Доброю новиною для чудесного Сполученого Королівства є те, що незабаром у них з’явиться новий прем’єр-міністр. Хоча я цілком насолоджувався чудовим державним візитом минулого місяця, королева мене вразила найбільше!" — сказав він.

....thought of within the U.S. We will no longer deal with him. The good news for the wonderful United Kingdom is that they will soon have a new Prime Minister. While I thoroughly enjoyed the magnificent State Visit last month, it was the Queen who I was most impressed with!

— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) 8 июля 2019 г.

Після твітів Трампа високопоставлений чиновник адміністрації та джерело повідомили каналу, що Даррока зняли з обіду з Трампом і еміром Катару, запланованого на вечір понеділка, пише CNN.

Нагадаємо, посол Великої Британії в США Кім Даррок у службовому листуванні з Лондоном назвав "унікально дисфункційною" і "некомпетентною" нинішню адміністрацію США та особисто Дональда Трампа.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/07/09/tramp_zayavyv_scho_ne_khoche_maty_sprav_z_poslom_brytaniyi_i_rozkrytykuvav_terezu_mey”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя