В моїх очах ви всі — герої: Туск зробив зворушливу прощальну заяву українськоюПрезидент Європейської ради Дональд Туск під час свого останнього візиту до України на зазначеній посаді подякував українському народу і пообіцяв завжди залишатись другом України. Про це він заявив під час спільної заяви з українським прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. Об этом сообщает provce.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це повідомляє кореспондент УНН.


“Шановні друзі. Це, мабуть, мій останній візит до України в якості голови Європейської ради. Я пишаюся тим, що мав можливість попрацювати з вами у контексті спільності наших інтересів і цінностей. Я залишатимусь вашим другом і союзником не залежно від того, ким я буду у майбутньому. Упродовж всіх цих років я завжди намагався підтримувати Україну в Європі, а Європу в Україні. Відвага і рішучість українців здобули повагу і визнання у багатьох європейців, і сьогодні серед них все більше союзників української справи. В моїх очах ви всі — герої. Саме такими я бачив вас під час Революції Гідності на Майдані, а також потім, коли ви захищали суверенітет і цілісність своєї країни і водночас будували власну державу та запроваджували демократичні стандарти. Попри бідність, яка залишається в багатьох містах, попри страждання, принесені війною, попри труднощі реформ, ви встояли”, — сказав Туск.


Він підкреслив, що Європейський союз повинен пишатись і бути вдячним за те, що має такого партнера, як Україна.


“Я робив усе можливе, аби прискорити процес інтеграції України з рештою Європи. Не все вдалось, не завжди я був такими ефективним, як хотів. Вибачте мені, друзі. Але маємо також багато причин бути задоволеними — і вам, українцям, точно не має за що відчувати сором. В Брюсселі дехто дивився на мене як на про-українського маніяка, не раз мені говорили це просто в очі. Чесно кажучи, я дуже пишаюсь цим епітетом. Ви можете завжди на мене розраховувати”, — додав він.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/v-mo-kh-ochakh-vi-vs-gero-tusk-zrobiv-zvorushlivu-proshchalnu-zayavu-ukra-nskoyu”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя