Суд зобов’язав Приватбанк повною мірою відшкодувати судові витрати Коломойського, - адвокати

Суд зобов’язав Приватбанк повною мірою відшкодувати судові витрати Коломойського, — адвокати Об этом сообщает intb.in.ua со ссылкой на СМИ.

Високий суд Лондона повністю відхилив позов ПриватБанку до Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова і наказав українському банку повністю відшкодувати понесені судові витрати двом своїм колишнім основним акціонерам Про це йдеться в прес-релізі адвокатів Коломойського. За даними адвокатів, суд встановив, що Всесвітній Арешт Активів ("ВАА") був виданий помилково, і що Приватбанк навмисно сфабрикував позов таким чином, щоб у банку виникла можливість залучити пана Коломойського та пана Боголюбова до розгляду (параграф 100).

Високий суд Лондона повністю відхилив позов ПриватБанку до Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова і наказав українському банку повністю відшкодувати понесені судові витрати двом своїм колишнім основним акціонерам

Про це йдеться в прес-релізі адвокатів Коломойського.

За даними адвокатів, суд встановив, що Всесвітній Арешт Активів ("ВАА") був виданий помилково, і що Приватбанк навмисно сфабрикував позов таким чином, щоб у банку виникла можливість залучити пана Коломойського та пана Боголюбова до розгляду (параграф 100).

"Суддя Фанкурт встановив також, що дії Приватбанку були неприпустимими і представляли собою зловживання правами пана Коломойського та пана Боголюбова, згідно статті 6 Конвенції Лугано про розгляд позовів за місцем реєстрації", — йдеться в прес-релізі.

Також Суддя Фанкурт, за даними адвокатів, зазначив "серйозне нерозкриття і спотворення інформації" Приватбанком у своєму позові (параграф 176) і, відповідно, відхилив Всесвітній Арешт Активів.

Приватбанк спочатку висував претензії на суму близько 1,91 млрд доларів США. Суддя Фанкурт встановив, що максимально можлива сума "ймовірного" позову проти відповідачів, повинна бути зменшена на приблизно 1,4 млрд доларів США до 515 млн доларів США, що представляє собою зменшення позовних вимог, які спочатку були пред’явлені Приватбанком, на 75%. Суддя не зробив жодних висновків про те, що яка-небудь сума взагалі належить Приватбанку.

Суддя також чітко дав зрозуміти, що він не зробив жодних висновків про те, чи мало місце якесь шахрайство. Суддя зазначив у своєму рішенні, винесеному 23 листопада 2018 року, наступне: "пан Сміт покладався на висновки в моєму судженні про шахрайство епічного масштабу. На мою думку, це не висновки, а спостереження. Мало місце шахрайство, можливо, буде предметом судових розглядів де-небудь, коли-небудь".

В подальшому, у своєму рішенні суддя Фанкурт встановив, що даний випадок був підходящим для визнання переважного успіху відповідачів і що Приватбанк повинен компенсувати їм всі витрати, понесені в результаті судового позову. Суд встановив попередню суму платежів на користь відповідачів, у рахунок компенсації їх витрат, на загальну суму 7,5 мільйонів фунтів стерлінгів, з яких 4 мільйони фунтів стерлінгів повинні бути виплачені пану Коломойському протягом 28 днів.

Ендрю Лафферті, партнер юридичної компанії Fieldfisher і представник пана Коломойського, заявив наступне:

"Ми раді, що суддя встановив, що Всесвітній Арешт Активів повинен бути знятий в результаті серйозних і навмисних приховань і спотворення фактів з боку Приватбанку перед судом в ході слухань, на яких Світовий Арешт Активів був накладений і на яких відповідачі не були присутні. Пан Коломойський завжди стверджував, що позови, подані банком, політично мотивовані, помилкові і будуть програні".Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Sud_zobovyazav_Privatbank_povnoyu_miroyu_vidshkoduvati_sudovi_vitrati_Kolomoiskogo_advokati_330329.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя